| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca i-a venit ciclul in data 6 iulie iar noi in data de 25 am avut contact sexual neprotejat însă în momentul ejacularii nu am ejaculat in ea, poate sa ramana însărcinată? Luand in calcul ca durata ciclului poate ajunge până la 33 de zile maxim

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Peachdelight a răspuns:

Nu rămâne însărcinată! Nu se rămâne așa ușor gravida. Nu mai fi așa panicat. Și data viitoare daca tot va e frica Protejați-vă și așa scăpați de stres.