| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca imi frec penisul de cateva ori gen frec ma opresc un oic dupa iar si tot asa, cand voi ejacula este posibil sa ejaculez o cantitate mica de sperma din cauza asta?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspunsul corect la intrebarea ta este scurt : NU.

| Roberrt21 explică (pentru corbulalbrosu):

Atunci de la ce o curs putin? A fost prima data cand am facut pe ziua aceea

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Site-ul asta e plin de astfel de intrebari deja a inceput sa ma enerveze la culme. Uita-te la asta ai toate instructiuniile https://www.youtube.com/watch?v=qmDmcb3BwgM

| Andrei283 a răspuns:

Lasa_ma ma ce intrebare va fi normal cata sperma ti_ar curge fara laba asa va curge si cu laba dar daca nu faci laba la contactul sexual te vei simpti mai energizat