| doarunbaiatcurios a întrebat:

Salut,dacă în momentul când ejaculez,nu mă mai uit la videoclipul porno și mă uit la penisul meu cum iese sperma,înseamnă că sunt gay? Sau e normal gen ca noi băieții să ne uităm, deoarece vrem să vedem ce iese din noi!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Faptul ca privesti cum iasa sperma din penis in urma unui act sexual, nu inseamna ca esti gay.

| TheStrategist a răspuns:

Ciudată întrebare. Gay înseamnă să te atragă bărbații.

| 19flo79 a răspuns:

Nu e nimic defect, e normal sa fi curios happy

| Marius2001Pop a răspuns:

Esti gay daca te atrag barbatii. Daca te masturbezi cu gandu la barbati, atunci esti gay.