| Sahpiro123 a întrebat:

Salut,daca ma masturbez in fiecare zi este vreo problema, sunt baiat am 13 ani.

18 răspunsuri:
| raisa1993maria a răspuns:

Nu e nici o problema, mastrubeaza-te cat vrei, unde vrei dar ai grija sa nu te prinda ai tai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca nu ca daca sta o fata langa tine si te atinge cu fundu cat de putin ti se scoala laughing

| NuMaContrazice a răspuns:

Nu e prea bine pentru ca poti avea probleme de dezvoltare mai tarziu, incearca sa te lasi, sa o faci mai rar, o data la 3-4 zile e perfect, incearca sa-ti gasesti alta ocupatie.

| Larisssaa a răspuns:

Încearcă să o faci mai rar.
Nu e bine chiar aşa de des.winking

| cristif a răspuns:

Masturbeaza-te zilnic, dar cand ti se pune o fata-n brate, ti se scoala-n curul ei, fiindca te excita maxim. nu e nicio problema, medicala vorbind.

| KooKoo a răspuns:

Si eu sunt dependent dau la laba de 2 ori in zi si dau si sperma. s

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

rolling on the floor ooopssi eu o fac in fiecare zi laughing

| Georay a răspuns:

De la atata masturbare ti se va lua pielea de pe penis.Fa-o si tu mai rar.

| bengalezu a răspuns:

Nu-i nici o problema we nu te lua dupa astia ca o sa ai probleme de dezvoltare mai incolo prosteala de a lor.dai inainte cu tupeu baiete ca bine faci cand simti nevoia dai bataie fara teama.stai linistit o sa-ti apara par facial mai devreme o sa ti se ingroase vocea si o sa ti se lateasca umerii deci caracteristicile barbatilor deci dai bataie

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns:

Nu este nici o problema.Fiecare dupa propriul plac.Indicat este de 2-3 ori pe saptamana, dar parerea mea este ca fiecare cat de des vrea. Sa nu ajungi la dependenta... Funda? big grin

| NuMaContrazice a răspuns (pentru Alexandra_Aly_1997):

Pai asta ce face el acum nu inseamna ca-i dependent?straight face

| Azµre a răspuns (pentru Alexandra_Aly_1997):

Dependență = Onanie = Preferă labă în locul unei femei.

| unknownn a răspuns (pentru Alexandra_Aly_1997):

Tu de unde stii de cate ori e indicat? laughing

| Alexandra_Aly_1997 a răspuns (pentru unknownn):

Am vazut si eu tot pe TPU rolling on the floor si vreau fundita

| vieriueduard00 a răspuns:

Da. Cu siguranta este o problema. Daca la varsta de 13 ani te masturbezi zilnic 90% sunt sanse de a fi dependent si nu cred ca rezosti macar 2 sau 3 zile fara sa te masturbezi. si gandeste.te mai pe viitor big grin

| vieriueduard00 a răspuns:

Pai eu ce am zis? El e dependent!

| PureSmile a răspuns:

Incearca sa nu exagerezi... Limita e de 3-4 ori pe saptamana.

| PureSmile a răspuns:

Incearca sa nu exagerezi. Limita este de 3-4 ori pe saptamana. O zi buna.