| raresMgrasuu a întrebat:

Salut, daca o fata cauta texte sa o iei in brate, pune mana pe tine, e semn ca te place?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate fi si o invitatie mai cu perdea.
Ehe, hormonii ăstia!

| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat face asta doar cu tine, da, se poate considera un semn ca te place.
Daca faca asta cu toti baietii, atunci se joaca cu voi.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate presupune ca te place din moment ce are un astfel de comportament doar cu tine, nu si cu ceilalti colegi/prieteni. I-ati inima-n dinti cum se spune si comportate si tu la randul tau in asa fel incat sa-i dai de inteles ca si tu o placi tot la fel. Bafta!

| raresMgrasuu explică (pentru corbulalbrosu):

Eu nu prea ii dau de inteles ca mi ar place de ea dar tot vine pune mana pe mine cand ii cer un creion (ex) spune ca daca o iau in brate imi dă dar nu as fi sigur ca ma place ce zici sa imi incerc norocu?

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Da

| Rihhana1 a răspuns:

Te indrageste si probabil se indragosteste de tine.