| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca refuz o fată care vrea s-o facă cu mine își va schimba după aia părerea despre mine? Mă va urî? Nu mă luați cu chestii din alea că să nu refuz, să mă *** cu ea. (Am deja iubita și nu vreau sa o înșel).

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Dar de ce trebuie sa te intereseze parerea celorlalti despre tine? Vezi ti tu de viata ta si gata. Poa' sa se supere ce te doare capu, prea multe griji iti faci. Vezi ti de iubita ta si ceau la aia

13 răspunsuri:
| Amelya02 a răspuns:

Gândește te dacă iubita ta ar pune întrebarea asta și dacă ar considera și ea sa și o tragă cu altul. Fii fidel pana la capăt.

| darrio2007 a răspuns:

Si daca isi schimba parerea cu ce te deranjeaza? Cam ai vrea, altfel nu intrebai pe aici.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de fata, nu iti putem spune noi ce se va intampla in cazul tau daca nu o cunoastem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai deja iubita e mai bine sa nu o inseli. Fata aceea care vrea s-o faca cu tine poate ca s-a culcat deja cu zeci de barbati si poate ca a luat si vreo boala cu transmitere sexuala fara sa stie. Ai grija sa nu iei vreo boala cu transmitere sexuala. Informeaza-te cum sa previi bts si despre toate tipurile de bts care exista pe lumea asta, sunt zeci de boli bts, nu doar 3 sau 4 precum: sida, sifilis, gonoree, hpv, unele se pot transmite chiar daca pui prezervativ. De cate ori faci sex cu vreo persoana te risti sa iei vreo boala chiar daca ai pus prezervativ. E mai usor sa previi decat sa tratezi. Si tratamentele nu sunt prea eficiente pentru aceste boli.

| Duduchi a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai liniștit, nu mă culc eu așa cu toate fetele. La mine nu exista dragoste la prima vedere. Cat timp sunt cu iubita mea, cu alta nu mă culc.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă ai iubită cu atât mai mult trebui s-o refuzi.
Spune-i că tu ai o iubită şi nu vrei s-o înşeli şi că n-o să-ţi pui relaţia în pericol sau să-ţi calci principiile pentru o aventură de noapte.

| Duduchi a răspuns:

Da chiar ba! Ai dreptate! Sex in 3 sau mai multi. La asta chiar nu m-am gândit. Ești genial omule! Chiar că e caz penal de prostie. O să incerc și dacă nu reușesc, era șansa mea.

| AnastasiaSt a răspuns:

Dacă ai iubita, de ce mai conteaza parerea despre tine a celeilalte fete?
De ce iti pasa?!
Daca o iubesti cu adevărat pe iubita ta, de ce te gândesti la parerea despre tine a fetei respective?!

| Duduchi a răspuns (pentru AnastasiaSt):

Ai dreptate. Sunt și eu prost. Nu o să mă mai intereseze pentru că eu chiar o iubesc pe iubita mea și nu vreau să mă despart de ea.

| Anonim1225 a răspuns:

Duduchi frate, tu imi zici ca ai iubita si a mai venit inca si alta fata care vrea sa faca sex cu tine...
Pai tu iti bati joc de mine...
Ce mama ei de treabă se intampla acolo in orasul tau, la scoala ta sau unde esti?
Iti dau eu un sfat ca sa scapi de ea si nici sa nu se supere pe tine. Simplu, ii spui ca sunt eu disponibil. Ca si rezolvat!

| Duduchi a răspuns (pentru Anonim1225):

Frate, la scoala mea se face sex într-o veselie. Cu toate că se stie, nimeni nu ia atitudine. Și fetele vor sex, nu numai noi. Majoritatea, la 15 ani sunt dezvirginati, mai putini la 14 dar destui. Cum rușinea nu exista, sexul este un lucru banal acolo. Dar eu mi-am ales o singura fata.

| Anonim1225 a răspuns (pentru Duduchi):

Am inteles ce spui, dar in ce oras si in ce școală esti tu din acel oras?
Sunt chiar curios sa aflu.
Daca nu vrei să-mi spui scoala (habar n-am de ce) macar orasul...

| Anonymous4433 a răspuns (pentru Anonim1225):

O fi liceul Alimentar, orasul Cta :`D