| xXx_6966 a întrebat:

Dau funda. Am o problema...De ceva vreme a inceput sa-mi placa de o fata cu 2 ani mai mare decat mine. si nu stiu ce sa fac. Nu ne cunoastem pentru ca nu avem nimic in comun. ea are 17 ani. eu 15,, nu stiu ce sa fac. sunt inebunit dupa dansa.cant merg pe langa dinsa nu pot sa-mi iau privirea... uneori se mai uita si ea la mine dar nu totimpul. shia dat seama ca imi place de ea pta dese ori m-a prins cum o priveam si odata ma si intrebat dc o privesc. eu nu i-am raspuns. m-am intors si am plecat. ajutati-ma va rog cu un sfat ce sa fac.stiu ca nu am nici o shansa s o cuceresc pentru ca e prea mare pentru mine si in plus ea este ultimul an in scoala. de la anul viitor no voi mai putea vedea.

1 răspuns:
| 4l3x4nd3r a răspuns:

Invit-o la un suc undeva unde sa poti vorbi cu ea deschis... incearca sa aduni informatii despre ea si dupaea sa o surprinzi cu o minvitatie de exemplu de Craciun dai un cadou cu o invitatie incerci sa o scoti undeva unde ii place ei. Daca o sa te tot uiti la ea si o ignori o sa te creda un ciudat BAFTA si succes in dragostebig grin