| Alexandrinapop a întrebat:

de 4 ani ma tot chinui cu un baiat si nu pot sa mi-l scot din cap, ce sa faac?
In acesti ani am avut o relatie gen doua luni impreuna, una nu...si de cate ori s-a intors la mine aproape de fiecare data l-am iertat... ohhh, dar in acesti ani in fiecare zi sa te gandesti la el, nu mi se pare normal, vreau odata sa scap de gandul asta, sa nu ma mai gandesc la el sad

Răspuns Câştigător
| Maiami99 a răspuns:

.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pe unde e baiatul asta cu ce se ocupa el? nu poti sa faci ceva serios cu el

| WaterDrop a răspuns:

Esti slaba si dependenta.Genul de relatie in care el o bate la sapte coaste si ea il iubeste.

Invata sa te gandesti ca fiecare zi ce trece te duce mai departe de aceasta "relatie" si gaseste`ti pe altcineva care sa-ti arate ca se poate mult mai bine.

| vocea a răspuns:

Gandeste-te la el, sufera pentru el, meriti sa te macine aceste ganduri, nu vei scapa de gandul asta pana cand nu vei realiza cine esti.
In acest moment esti slaba, fara putere, esti dezamagita, nu stii ce vrei, esti o femeie fara viitor.
Daca vrei sa treci peste trebuie sa iti schimbi viata absolut, trebuie sa uiti ca esti un nimeni care isi vinde trupul, Amenos te va ajuta sa fii puernica, sa fii stapana ta, trebuie doar sa ceri ajuotul si il vei primi.

| Oana900 a răspuns:

Nu iti lasa amintirile sa iti conduca viata, daca o sa traiesti in umbra amintirilor tale s-ar putea sa dispari(metaforic vorbind), distreaza-te. sunt sigura ca esti o fata frumoaa dupa care orice baiat ar tanji sa aiba, nu te lasa pacalita de sentimente, stiu ca nu poti iubi pe cine vrei, dar, poti ierta si dupa sa uiti.

| Alexandrinapop explică:

Si da, n-am avut relatii intime

| Maiami99 a răspuns:

Am patit si eu asa. Stii cum mi-a trecut aceasta mare dragoste? Simplu, mi-am dat seama cat sufer din cauza lui, mi-am dat seama ca ma lua de proastă si mi-am pus mandria si orgoliul meu pe primul loc si l-am uitat. Crede-ma daca vede ca nu-l mai placi o sa se îndrăgostească el de tine, iar tu nu o sa simti altceva pentru el in afara de mila

| Alexandrinapop explică (pentru Maiami99):

Sunt foarte orgolioasa... poate ca daca nu era orgoliul asta aveam o relatie mai puternica, pentru ca cum se comporta el cu mine asa si eu, si ii arat mereu ca sunt indiferenta, adica nu mai sintem impreuna ok, la revedere. Si da e corect, cum incep putin sa nu ma gandesc la el si sa nu mai vorbim, el imi scrie si ma inmoaie intr-un fel cu vorbe dulci si aici orgoliu meu se topeste ((( nu-i pot zice nu de fiecare data