| anonim_4396 a întrebat:

De catva timp ma masturbez si cand sa ajung la orgasm imi incordez penisul astfel incat sa nu ejaculez deloc. Il tin incordat pana ce trece orgasmul ca sa nu ejaculez. Uneori cand nu imi incordez bine penisul mai scapa o picatura de sperma, dar cand il tin bine incordat nu ejaculez deloc. Este vreo problema in a face asta? Poate asta sa aiba consecinte grave sau rele? Va rog, ajutati-ma! Sunt speriat sa nu patesc ceva.
Dau funda. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Daca nu abuzezi in principiu n-ai de ce sa fii speriat. Dar desi e bine sa inveti sa te controlezi, e bine sa nu te inveti cu deprinderi nenaturale, asa ca daca ajungi la momentul ala, mai lasa si organismul sa faca ce e facut el sa faca in mod natural, tu controleaza momentul dar numai ca exercitiu, daca tii neaparat.

3 răspunsuri:
| Jαne a răspuns:

Duamne cum sa iti incordezi penisul ca sa nu ejaculezi?
ce te deranjaza sperma? du-te la baie si masturbeazate cat vrei si dati drumu in toaleta nu te mai abtine sa nu ejaculezi
Zic asta pentru ca vrei avea probleme cu prietena ta ( daca o sa ai) in pat...
Funda?

| condru a răspuns:

Nu mai fa pe erou filmelor interzise si iau mai usor poti sa ai probleme cu prostata, crape sau chiar mai rau asa ca inceteaza, cu timpul o sa ajungi la performante

| milf a răspuns:

Daca esti speriat ai 2 optiuni:
1)Nu ti-o mai freca de nebun
2)Ejaculeaza in ce vrei tu(chiloti, pe perdea, pe perna) si nu o mai tine asa de incordata ca poate pocnestewinking