| cvbhjiok a întrebat:

De catva timp plac o fata si in urma cu catva timp i-am spus ca o plac dar ea nu ma placea. dar de cateva luni vb zilnic la scoala stam tot timpul impreuna are incredere in mine si imi spune multe.Ma ia in brate ne gadilam ma mai si pupa.
Ce credeti ea chiar ma place merita sa incerc din nou.
PS :O iubesc foarte mult!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Nu ii face o declaratie, ti-o iei din nou. Strange relatia cu fata, stai mai mult cu ea, incearca sa ii propui sa o conduci acasa, invit-o pe afara. Daca vine afara, ofera-i un trandafir rosu (poti face asta si la scoala). Floarea ii va face declaratia pentru tine si vei evita un refuz happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Gadil-o pana recunoaste ca te place.