| Andrei17663 a întrebat:

De ce de fiecare data cand dorm cu prietena mea si ma trezesc mi se scoala penisul?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pentru că dormi langa o fata, e normal. Problema e că pui aceasta intrebare dar mai ales de ce dormi langa ea?

| Celcestietot a răspuns:

Salut! Ai vreo problemă cu asta laughing?

| Sofer a răspuns:

Te excita fata. E perfect normal sa ți se scoale.

| GoldenZenith a răspuns:

Pt ca e ceva normal. Din cate stiu eu, barbatii au in fiecare dimineata erectie, cu sau fara partenera alaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie si cand dorm singur mi se scoala! Asa e programat organismul nostru, sa ni se scoale dimineata daca suntem odihniti!

| VI3 a răspuns:

Salut!
E evident că cineva o iubește mai mult, decât o iubești tuwinking.
Baftă!

| JUNNKiE47 a răspuns:

Trebuia se ingrijorezi daca nu se scula...