| anonim_4396 a întrebat:

De ceva timp, cand ma masturbez, la final, in sperma imi apar niste bucati galbene, asemanatoare gelatinei (imi cer scuze daca m-am exprimat gresit), aveti vreo idee?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Spune-ne ce vârstă ai. Și dacă o faci prea des. Ar fi cam trebuit sa o faci mai puțin.

| doctorandus a răspuns (pentru Sofer):

De fapt, ar trebui s-o faca mai des. Este de la neejaculare.

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Nu am auzit niciodata de aceasta chestie si nici nu mi se pare normal. Iti recomand sa te duci la un medic ginecolog pentru investigatii.

| RomanCr a răspuns:

Asa imi apareau si mie, incearca sa o mai raresti sau si intr o saptamana cred sa va duce

| RomanCr a răspuns:

Asa imi apareau si mie, incearca sa o mai raresti si intr o saptamana cred sa va duce