| NostradamusCaO a întrebat:

De ceva timp sunt foarte îndrăgostit de o colegă. După ce am vorbit și ne-am cunoscut mai bine, i-am recunoscut.I-am spus ca simt ca nu e reciproc și să vorbească ok cu mine, chiar dacă știe ca o plac și ea nu.Ea mi-a răspuns ca e clasa a VIII-a și ca s-ar implica foarte mult și nu ar mai avea timp...O scuză bună, în loc să îmi spună direct ca nu mă place...Ideea e ca tot îmi vine să mă uit la ea, nu mă pot concentra și mă gândesc la ea în majoritatea timpului... Întrebarea e : Cum aș putea să mă "dezindragostesc" de ea?

1 răspuns:
| Stoica_Paulica_1995 a răspuns:

Pur si simplu:gandeste-te (neaparat intr-o dimineata)Ca nu o placi sau poti sa iti alegi alta fata care sa nu fie in clasa a VII-a.