| anonim_4396 a întrebat:

De ceva vreme mi-am ras părul pubian.(4 luni) De atunci am niste înțepături în jurul penisului si pe testicule? Nu am dat cu nimic inainte si nici după. Simt ca si cum m-ar înțepa firele de par...Ce sa fac?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poate iti este invatatura de minte ca parul ala are rolul lui. De obicei vi-l radeti ca sa arate cocoselul mai mare. Daca stiti si la ce se foloseste. La arat sau la insamantat.

| danbnz a răspuns:

Nu ai ce face.
Asteapta sa creasca.

| Lajsvdufbvf a răspuns (pentru danbnz):

Nuuu.E crescut.la fel de mare cum era inainte poate chiar mai mare.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu te mai razi! Va creste si nu te vei irita sau intepa.

| Lajsvdufbvf a răspuns (pentru Violleta2022):

Putem discuta in pv?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te-a mancat in c#r, n-ai ce face, in afara de a rabda. Probabil ca pe viitor iti va folosi ca invatatura... de minte. laughing

| TheGentleman a răspuns:

Așa-ți trebuie dacă nu lași natura în pace! happy Ai făcut vreo infecție. Ar fi trebuit să știi că zona aia e foarte sensibil și părul are un rol al lui.

| marcelCelAgresiv a răspuns:

De acum sa te speli la puta si sa folosesti spuma de ras si aparate de ras de la gillette