| vasy2399 a întrebat:

De ceva vreme vorbesc cu o fata si vorbim uneori mai in gluma, alteori mai in serios despre cum ar fi sa facem sex amandoi si chiar sa avem o relatie, ea este de acord, are 17 ani si eu 16, dar imi este frica ca nu o voi putea satisface, deoarece penisul meu are doar 16 cm. Credeti ca e prea mic? Sau voi putea sa o fac?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Penisul este mediu, dar nu asta este problema, ca penisul nu satisface singur, fiind nevoie de participarea ta directa, care sa-l comande si sa-l puna sa functioenze macar 10-15 minute, ca sa satisfaca fata.
Satsifactia vaginala a femeii, este o problema pentru multi barbati, unii nu ajung niciodata sa satisfaca o femeie, partial din cauza unui penis mic, partial din cauza incapacitatii de intelegere a femeii si a modului cum ar putea sa-i provoace un orgasm. Mai sunt o alta categorie de barbati, care nu sunt interesati sa-si satisfaca decat madularul din pantaloni. Sper ca nu vei fii unul din astia.
La varsta voastra, va sfatuiesc sa nu va grabiti cu sexul, ci sa incepeti cu pettingul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Lungimea penisului tau este mai mare decat ar fi suficient ori necesar in vederea satisfacerii din punct de vedere sexuala a minim 8 femei din 10. In schimb TU in acest moment fiindca in mod sigur nu ai prea multa experienta sexuala, ar trebui sa-ti pui intrebari si/sau sa-ti faci probleme in privinta timpului cat vei reusi sa-ti retii ejacularea. Este ''rusinos'' ca TU ca barbat sa nu reusesti sa-ti satisfaci partenera, fiindca nu esti in stare sa-ti controlezi ejacularea si din acest motiv dupa 2-3 minute de ''asa zis sex''... o lasi cu ''ochi-n-soare'', si suparata si nesatisfacuta. Sanatate!