| simulare a întrebat:

Salut, de curand a inceput sa imi placa de o fata. Problema este ca am un prieten cu care ies prin zona pe acolo si el este cam. fustangiu adica sta cu mai multe odata, se da la toate fetele pe care le intalneste si mi-e sa nu faca asta si cu fata aceasta. De fosta iubita tot el ma despartit.. Ce sa fac? (Multumesc anticipat)

2 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

E perfect normal daca el incearca... acum sa vedem daca vrea si ea.

| SG1995 a răspuns:

Simplu, daca nu vrei sa fii considerat afemeiat, scapa de el. " Spune-mi cu cine stai ca sa-ti spun cine esti! " Ideea de fact e simpla daca tipa e cuminte va sesiza comportamentul badaran al tipului (banuiesc ca e genul ala de tip care nu se sfieste), iar pentru ca umbli cu el vei fi considerat si tu afemeiat.