| stefan1234566 a întrebat:

Salut! De curând am intalnit o fata, prima dată am vazut-o la o petrecere, mai exact la un grătar.Am început să vb totul a fost ok, ca la următoarea petrecere sa nu mai vb deloc. Urmatoarea dată ne-am mai intalnit odată si din nou am vb. Dupa cateva zile sa aflu de la un prieten care era iubitul surorii ei, ca a zis ca sunt drăguț. Incet, încet a început să îmi placă de ea, ca la următoarea interacțiune sa fiu super apropiat de ea. Ultima oara cand am vazut-o, iar nu am vb deloc, toate intalnirile astea s-au intamplat într-un grup cu mai mulți oameni.M-am gândit ca nu simte la fel, dar dupa am inteles ca era interesată, numai ca trebuia sa ma bag mai mult in seama.Am incercat sa ii trimit mesaj, dar am primit seen, bine la un mesaj de la mine de genul:"Ehhlaughing)))". Acuma nu stiu ce sa cred, problema e ca ea, e foarte închisă si eu putin, deci, ce sugestii imi puteti da? Va multumesc!

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Aceeasi intrebare ai pus o de 3 ori, interesant, poate fata nu te place ea stie motivele ce varsta are fata?

| Emma30555 a răspuns:

Propune-i o ieșire, sau fii mai îndrăzneț în conversație, nu i da mesaje seci ca nu are ce sa răspundă la ele. Fii mai curajos, nu ai ce sa pierzi.

| razvanRmm a răspuns:

Las-o dracu,,, iti fac lipeala cu carmen de la salciua

| ȘantierinLucru a răspuns:

Mergi cu tupeu si vorbeste si flirteaza cu ea