| Zingo a întrebat:

Salut,de curand am intretinut un contact anal cu prietena mea fara prezervativ.Si mi-am dat drumul in ea.Tin sa mentionez ca ea este virgina. Exista sanse sa ramana insarcinata sau ceva?

17 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Exista sanse, mari. Daca nimeresti unde trebuie. happy

| Zingo explică (pentru cristi202):

Adica?

| cristi202 a răspuns (pentru Zingo):

Chiar nu intelegi? happy

| darrio2007 a răspuns:

A fost virgina si in anus?

| Zingo explică (pentru darrio2007):

Ma refer ca este virgina, adica nu are himenul rupt..nu am zis ca e virgina in anus.

| darrio2007 a răspuns (pentru Zingo):

Era doar o gluma. Sper ca ai luat-o ca atare.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, insarcinata cu unul la fel de inteligent ca si tine. Presupun ca asta e singura explicatie pentru faptul ca existati, sunteti facuti pe c*r...

| AIeXxX a răspuns:

Are ovule in cur sau ce?
Ba, uneori ma gandesc daca ati invatat un pic de biologie, eu am 15 ani si mi se pare ca stiu mai multe chestii decat unii. Cum dracu sa fie insarcinata daca o f#ti in cur?

| BB4Eva a răspuns (pentru AIeXxX):

Spune că e probabil să se fi scurs sperma în vagin. Crede-mă, toată lumea știe că ovulele sunt celule care, după ce trece prin trompele uterine, ajun în uter, care nu are nici o legătură cu fundul. Omul poate e îngrijorat, de ce să nu primească răspunsuri serioase?

| BB4Eva a răspuns:

Bineînțeles că nu. Ca să rămână gravidă, ovulul trebuie să se "unească" cu spermatozoidul, adică trebuie să ejaculezi în vaginul ei, deci dacă ți-ai dat drumul acolo nu ar trebui să fie probleme.

| Zingo explică (pentru BB4Eva):

Ma gandesc sa nu se fi scurs in vagin, chiar daca e virgina, ma gandesc ca se poate ramane insacinata, sau gresesc?

| BB4Eva a răspuns (pentru Zingo):

Depinde dacă era la ovulație. Ovulația începe de obicei la 3-5 zile de la terminarea menstruației, deci depinde în ce perioadă era.

| Thealexis a răspuns:

Eu nu pricep de ce prietena ta mai e virgina. Daca ii place analul, atunci sexul normal o sa i se para floare la ureche. Ce rost mai are virginitatea in situatia asta? Pe cine vrea sa pacaleasca?

| darrio2007 a răspuns (pentru Thealexis):

Cand se va marita sa stie soțul ca a fost fata „cuminte".

| anonimandreea1999 a răspuns:

Nu

| Daniela_Racoviță_1993 a răspuns:

Depinde de cate numere i-ai dat laughing si cat ai lasat in ea