| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am decalotat complet penisul (acum o zi), chestia e ca a fost putin fortat, nu am avut contacte sexuale, toata chestia e ca sub gland(capul penisului) este o mica umflatura, nu ma doare sau ceva, uneori mai am senzatia de mancarime, este normal sa fie asa in primele zile de decalotare sau sa fie ceva grav? Daca nu se trage acea umflatura in maxim doua zile voi merge la un medic.

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai nimic, nu mai fi asa de speriat degeaba, si mai ales nu-ti asculta prietenii care au o minte de gaina...

| corbulalbrosu a răspuns:

In mod normal nu exista niciun motiv fiziologic sau medical sa fie prezenta acea umflatura, in zona respectiva a penisului. Si in cazul in care asa cum ai spus nu va dispatre acea umflatura? in urmatoarele 2 zile, in acel caz este indicat sa te prezinti la o consultatie efectuata de un medic urolog. Multa sanatate!