| girl001 a întrebat:

Salut de curind am inceput sa ma intilnesc cu un baiat mai mare decit mine cu 3 ani. E chipes, de o inaltime mijlocie, cuminte(asa spun cunoscutii lui). Am iesit cu el o data, am vorbit. E asa de glumet, orice cuvint e insotit de o gluma la care poti ride ceasuri intregi.Am fost si la cafenea cu el.Deci a fost o zi superba.Sa zic ca mi-a cazut tronc la inima, nu as zice. Dar aseara l-am rugat sa priveasca filmul"tres metros sobre cielo". Pe la 12 de noapte imi vine un sms pe mobil cu textul""iubito, scuze ca te-am trezit dar trebuia sa-ti scriu. Te rog sa ma pretuiesti si sa ma pastrezi, daca o vei face, vei deveni sensul vietii mele". Am ramas socata de asa vorbe. Oare sa fie drept. Voi ati crede?

5 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Wow ce dragutbig grin Sper sa nu fie citate din filme sau vreo gluma care rezulta din mesajul transmis de film. Daca filmul are o invatatura pentru indragostiti poate i-ai deschis latura romantica, intreaba-l de mesajul acela.

| FlorinBv_7630 a răspuns:

Salut, eu unu nu cred tot ce zice o fata pana nu vad fapte deci ai face bine sa vezi faptele si apoi sa crezi.Sa nu fii naiva. Bafta happy

| Denisa444 a răspuns:

Frumos mesajul insa asteapta sa va mai cunoasteti si apoi celelalte...

| Anisoara24 a răspuns:

De ce nu... pina la urma si ei au sentimente doar ca uneori nu stiu cum sa le exprime corect, iar in cazul vostru tu ai gasit cheia spre inima lui mai devreme decind te puteai astepta

| piticutz a răspuns:

Ok...poate fi un super baiat si ce ti-a scris sa fie romantic si sincer, dar exista si posibilitatea sa fie un prefacut care sa agate fete cu mult tact.Sentimentele puternice cat si cuvintele mari vin cu timpul si incredereahappy