| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta e imposibil sa iti mai faci prietena, daca nu ai mai avut?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista asa ceva sa fim rationali

| sofisis a răspuns:

Cred ca daca te apuca pensia fara prietena, ai sanse micute sa iti mai faci una. Desi sunt multe babute singure, dornice de companie

| alina2k18 a răspuns:

Daca ai 85 ani si esti bolnav si sarac laughing slabe sanse laughing)

| mentholinks a răspuns:

Sunt cazuri in care oameni s-au casatorit si dupa 70 de ani. Deci nu exista limita de varsta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Când ajungi sã te rogi de toate pe acest pãmânt si nu iti Reuseste cu nici una.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca daca ajungi sa pui intrebari de genul, e clar imposibil sa-ti mai faci o prietena))
Nu conteaza daca nu ai mai avut.Nu te nasti invatat.Nu e deloc greu, tine numai de tine.