| anonim_4396 a întrebat:

Salut, De la emotii te poti imbolnavi?
Zilele trecute m-am sarutat cu o tipa si dorea sa vin la ea acasa.
Si am avut niste emotii grave si azi mi s-a facut greata.
E un sentiment greu de descris+ imi e cald+nu ma mai ma pot concentra.
PS: m-am masturbat mai des in ultima perioada.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu - se considera atac de panica nu esti obisnuit cu femeile

| 0pufarinA a răspuns:

Nu are nicio legatura cu masturbarea.
Sunt niste sentimente absolut normale, nu e nimic iesit din comun sa ai emotii. Probabil greata a fost din cauza emotiilor, asa a decis organismul tau sa se manifeste.
Nu-ti faci griji, multi adolescenti sunt in situatia ta, adica e absolut normal.
Si nu, nu te poti imbolnavi

| RAY a răspuns:

Pai daca ti-a venit greata din cauza ei logic ca ti-a venit greata, intrebarea e de ce ti-a venit, de ce nu ai mers la ea? mirosa urat? era urata? poate ai atac de panica

| Freya1 a răspuns:

Nu are nici o treaba masturbarea cu asta.E anxietate, timiditate, rusine si intr-o situatie de genul e cumva normal sa te simti asa.Trebuie să te calmezi si sa te relaxezi si va trece.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa te imbolnavesti.

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Esti timid de aceea te manifesti asa.

| Ely1234567 a răspuns:

Este din cauza emoțiilor lor