| Ofata1822 a întrebat:

De o perioada simt ca sunt pregatita sa incep o alta relatie, dupa o lunga perioada in care nu am mai avut nevoie de asta. laughing) Cred ca mi-am iesit putin din mana, pentru ca nu prea stiu cum as putea sa cunosc baieti ok mai ales in perioada asta cu virusul, pentru ca nu ma tenteaza ideea de a iesi la intalniri cu tipi necunoscuti din online.
Aveti idee ce as putea face?

Mersi anticipat si fara raspunsuri urate va rog!

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

"nu ma tenteaza ideea de a iesi la intalniri cu tipi necunoscuti din online"
Si pe strada sunt cunoscuți sau cum? Pe strada slabe șanse sa aibă cineva curaj sa te abordeze. Iar în mediul online e mai ușor sa întâlnești persoane ok.

| Ofata1822 explică (pentru Sofer):

Da, cred ca face sens ce spui, cumva. Majoritatea tipilor care se baga in seama pe strada, nu sunt persoane cu care cred ca as rezona, datorita abordarii. Cred ca o sa incerc online. Desi m-ar fi tentat mai mult ideea e a cunoaste pe cineva la o activitate/voluntariat mai intai. Ma rog, asta e.
Mersi pentru comm si ai funda big grin

| Sofer a răspuns (pentru Ofata1822):

Mersi. happy poți și prin voluntariat sa încerci. Încearcă ambele variante happy.

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum,toata perioada asta de pauza n-ai pus ochii pe nimeni?
In parc e cel mai usor sa gasesti pe cineva.
Daca nu, intr-o tabara, excursie.

| Ofata1822 explică (pentru anonim_4396):

Au fost baieti care mi-au placut, dar nu era mom potrivit, iar acum majoritatea se duc la facultate.
Iar taberele si excursiile nu se mai pun in calcul pentru ca au fost amanate. Mersi pentru comm totusi big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes!
Esti o persoana sensibila.
Iti doresc sa gasesti un baiat bun!
Viata merge inainte, nu te asteapta.

| Ofata1822 explică (pentru anonim_4396):

Probabil ca sunt. Mersi mult happy

| CHESEBOY a răspuns:

Ai putea iesi cu vreun prieten de-al tau pe care il cunosti, chestea importanta este sa iesiti de mai multe ori laughing sper ca ti-am fost de ajutor

| Ofata1822 explică (pentru CHESEBOY):

Ei, prefer ca prietenii pe care ii am sa ramana doar prieteni laughing. Mersi pentru comm totusi big grin