| Casp3r77 a întrebat:

Salut, de obicei nu am avut probleme cu asta ca daca refuza imi bagam ceva dar acum e vorba de o fata cu care chiar vreau ceva. I-am propus sa ne intalnim, raspunsul ei a fost vedem dupa am deschis eu tema aceasta si a zis ca sa nu ne grabim ca e mai bine pentru noi desi in conversatie cateodata e foarte rece, cateodata conversatia e ok chiar si cand ma duc la ea acasa se vede clar ca e ceva.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Probabil ca fata are deja pe cineva de suflet, daca este rece in conversatii si ti-a spus sa nu va grabiti.

| Casp3r77 explică (pentru Violleta2022):

Dar nu e mereu rece
Si ok care ar fi rostul sa fie de acord sa tot vin la ea si nu stam departe unul fata de altul dar chiar stam de parca am fi intr-o relatie

| Violleta2022 a răspuns (pentru Casp3r77):

Probabil ca mai are pe altcineva de care-i place mai mult si nu stie inca la cine sa renunte, sau poate va tine pe amanodi sa flirteze cu amandoi.
Chiar nu stiu de ce se comporta asa, dar este clar ca nu este indragostita de tine, ca nu asa se comporta un om indragostit.
Discuta cu ea si vezi ce se intampla!

| AdioTPU a răspuns:

Poate te considera doar amic si nu vrea cel putin pe moment ceva mai mult.

| Casp3r77 explică:

Si pot sa zic ca ma duc la ea deatul de des si ea e de acord cu asta cam in fiecare saptamana