| Adrian1555 a întrebat:

De vreo 2 saptamani si ceva mi-am inceut viata sexuala cu actuala iubita.
Am facut-o de multe ori pana acum.
Problema fiind că (,) cateodata penisul meu nu este la erectie maxima.
Am vb cu cineva si a zis ca poate sa fie vorba si de marime ca e in jur de 20cm.
Dar putin probabil pentru ca sunt altii de 27 care nu par a avea probleme.
Ideea e ca in fiecare zi inainte sa ma vad cu ea eu ma masturbam ( stiu daca sa te masturbezi daca stii ca faci sex in cateva ore, aici nici eu nu ma inteleg) problema este ca nici alimentatia nu este una prea echilibrata.
Doar ca intr-o zi cand m-am vazut cu ea am mancat ceva de dimineata, ceea ce eu nu mananc deloc dimineata.
Am mers la mine si am adormit in jur de o ora.
Dupa tot somnul ala am avut erectie de 110%.
Acum intrebarea este care ar putea sa fie cauzele caruia in majoritatea timpului nu ajung la erectie maxima?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stresul si lába din trecut, odihna proasta, alimentatie proasta. Poate te ajuta o cafea de dimineata sa fi mai activ

| corbulalbrosu a răspuns:

Oboseala fizica dar mai ales cea de natura psihica, provocata de starea de stres. Odihna, alimentatia sanatoasa, 2-3 pahare de vin rosu inainte dar si in timpul actului sexual pot sa te transforme intr-un ''semizeu'' sexual, greu de stapanit. big grin