| AndreiVladfcsb a întrebat:

De vreo luna cunosc o fata care mi se pare ca simte ceva pentru mine. Adica ma tinea de mana, statea cu capul pe umarul meu...Credeti ca ma iubeste? Multumesc!

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Vrea sa ti-o suga

| BiuL a răspuns:

E cale lunga pana la iubire! Dar cu siguranta te place.

| RAY a răspuns:

Da sigur te iubeste,fata plictisita find ce sa faca se preface ca te iubeste, amice iubirea nu exista fi calm in timp vei afla asta, sta ori din interese materiale, de plictiseala, joaca teatru cu tine fi fara griji ceva sincer nu e

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa fie si iubire dar prietenie sincera si sentiment de placere sigur.

| mariocezar a răspuns:

Se poate, depinde, Ia-ti curaj si.ii spui asa:
Eu: (Cum o cheama de ex mariahappy Maria, vreau sa iti spun ceva.
Mariabig grina spune, ce este?
Eu: Tu simti ceva pentru mine? sau Vrei sa fii iubita mea?
Sper ca ti-am fost de folos, frate happy

| Robert_Alex_1997 a răspuns (pentru mariocezar):

Ce duma i dai la asta fuge de ellaughing

| Robert_Alex_1997 a răspuns:

Are senitmente pentru tine pana la a te iubi mai ai, ce ti frica ma zi, ai sa iti zic is o fire mai rusinoasa da simt ca te plac ai sa incercam ceva frumos si de acolo frumos bafta