| nyez50 a întrebat:

Deci am o problema, eu când masturbez, simt o senzație nu știu cum să o explic foarte plăcută și după acea senzație când incerc sa mă mai masturbez mă doare. Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Fa o pauza suficient de mare intre 2 masturbari, incat sa nu poata sa apara acea senzatie neplacuta. Numai daca vei proceda asa cum ti-am sugerat, probabil ca vei avea mereu parte atat de placere cat si de mai multa satisfactie. Sanatate!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Asta e generatia din ziua de azi. Ma gandesc ce se va naste din voi. Fa pauza mai mare intre frecusuri, ca ai sa ajungi sa te pisi pe partea ailalta. Se usucă si cade.

| kinderman a răspuns:

Fa o pauza si incearca din nou

| viorikaaaa55 a răspuns:

Nu te mai masturba