| Jokers666 a întrebat:

Salut! Deci am vb cu o fata, am format o mica conversatie, ok dupa ce am intrebat-o pe ea daca are iubit si daca isi doreste mi-a spus:Nu stiu, dar mai putem vb si dupa aia eu i-am dat mesaj si ea imi da acum cu seen, de ce?

9 răspunsuri:
| Jokers666 explică:

Si daca ea o zis: Nuj dar mai putem vb. Oare am sanse sa o fac iubita mea?

| mgtow a răspuns (pentru Jokers666):

Nu ai sanse, acum ea se poate freca de un mangan flexibil si mare cat turnul eifel

| Jokers666 explică (pentru mgtow):

Dar ea o spun ca nu are iubit ca iti spun ca are si 13 ani ce mai vrei ce ***

| UnDiavol a răspuns (pentru Jokers666):

Nu-l asculta pe hadicaptul ăla schizofrenic!

Uite dacă aveți același vârsta (doar dacă aveți același Vârsta amândoi spune-i ce simți pentru ia și afli față in față și Aia e )
Doar dacă aveți același vârsta dacă ești mai mare las-o in pace Și nu mai înjură nesimțitul vorbește frumos ai văzut le cineva sa înjure aicia sa vorbesc urâta nu fi nesimțit laughing)) (glumesc evident ) hai fugi la fata spune-i ce simți bafta succese frate

Răspuns utilizator avertizat
| danaieladaniela a răspuns:

Asa fac majoritatea fetelor

| Sofer a răspuns:

Las-o. Next happy cauta altă fată.

| Adry05 a răspuns:

și-a dat seama că nu-i place conversația cu tine

| RAY a răspuns:

Ca esti disperat, daca ti a spus nu stiu =fraiere fac misto de tine