| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci cred ca ma stresez aiurea, dacă as fi gay sau bi nu mi s0ar ridica când as săruta o fata și nu as putea avea sentimente pentru fete, corect? Eu am sentimente pentru fete doar, e normal totuși sa nu ma mai infoc asa de tare sa ma excit tare ca și la 14-15 ani? Am 19 ani, poate creierul meu s-a obișnuit cu prea multe filme porno și masturbat și am dus din ce în ce mai extrem pentru ca nu ma excita unele filme și din aceasta cauza am ajuns sa ma uit la filme cu transsexuali și sa ma excite penisurile? Am fost la un transsexual și am făcut 69 protejat dar am rămas scârbit la sfârșit și nu m-am m-ai dus. Dar nu vreau sa fiu gay sau bi.

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Este normal ca dupa masturbare si filme porno creierul tau sa se desensibilizeze.

22 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bi înseamnă să-ți placă și fetele deci normal că poți simți atracție în continuare și sărutând o fată. Iar faza cu transexualu nu determină nimic, poți fi scârbit pur și simplu de astfel de lucruri. O să-ți dai seama dacă ești bi cu adevărat în momentu în care o să înceapă să te atragă un anume băiat, să ai sentimente pentru el.

| ania a răspuns:

Toți putem fi bi dacă vrem să fim deschiși la idee, de la căderea lui Adam încoace avem o atracție în diverse grade în fucnție de persoană, pentru toate păcatele. cele sexuale nefăcând excepție. E normal ca după multe filma porno și masturbarre, creierul să ți se desnsibilizeze.
Mai bine te=ai ruga/ Creatorul meu mă simt murdar și scârbit de ce am făcut cu trupul meu și te rog să mă ierți că ampăcătuit împotriva conștiinței mele și împotriva Ta prin curvie cu mintea prin masurbare și prin homosexualitate.Te rog să lași sângele lui Iisus Hristos să/mi cură țească mintea și trupul și te rog Iisus să fii tu stăpânul vieții mele și să rupi și toate legăturile sufletețti cu acele perosane, să.mi dai o minte nouă și curată și să/mi curățeți și trupul. Vreau să me dedic Ție și planului Tău de a face sex doar cu soția mea pe care am încredere că o vei aduce șa timpul potrivit în viața mea. Mai bine citește Noul testament și roagî/te ca Dumnezeu să/și borbească prin ceea ce citești.Sexul după căsătorie aprobat de conștiință e mult mai plăcut.

| doctorandus a răspuns:

Filmele porno te desensibilizeaza pentru maxim 3-4 zile.

| lpavel a răspuns:

Pai e destul de simplu, incearca sa nu mai ai fantezii cu baieti si nu mai exagera cu filmele porno dar nici cu masturbatul! toate astea te-au dus in starea in care esti!

| Sofer a răspuns:

Dacă iei în brate o fata sau o săruți sau stai lângă ea, normal ți se școală.

| Donsavas a răspuns:

O faci doar cu fete, E simplu. Este o orientare sexuală, adică o preferinta, alegere personală. Nu te pune nimeni s o faci cu băieți daca nu vrei.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Donsavas):

Și cum pot sa fac sa nu ma mai excite penisurile din câte am înțeles e din cauza ca m-am masturbat prea mult pe filme porno mai bine zis ca și când mănânci ceva zilnic și nu mai vrei niciodată și mi s-a zis sa nu mai fac asta și sa iau o pauza, dar cum scap sa nu ma excite penisurile sa scap de fetishu asta ca ma excita mai tare ca fetele și nu e normal, ma masrubam zilnic de 2 sau 3 ori pe zi de când eram mic, am stat aproape doar în casa nu am avut prieteni pana de curând.

| Donsavas a răspuns (pentru Gogoasa24):

Nu te mai masturbezi la asemenea materiale si daca nu merge, mergi la un medic psihiatru sa-ti dea medicamente antiobsesionale

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Donsavas):

Sa renunț o perioada complet la masturbat și filme de adulți ar ajuta?

| Donsavas a răspuns (pentru Gogoasa24):

Sa renunți la acea categorie de filme si daca poti renunța de tot si sa trăiești o viata sexuală normală ar fi perfect.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Donsavas):

Da dar cele cu fete normale nu ma mai excita ca întrecut, sa renunț la toate complet o perioada?

| Donsavas a răspuns (pentru Gogoasa24):

Nu trebuie să te excite filmele porno ci femeile reale.

| Emma30555 a răspuns:

Dacă ești bisexual asta este, nu ești singurul. Poți controla chestia asta oricum alegând, dacă spui ca ti plac ambele sexe. Poate ai o perioada mai confuza și ți trebuie un pic de timp sa realizezi ce vrei cu adevărat. Cat despre filme, mai lasă le ca nu e ok sa ți ocupi timpul doar cu asta

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Emma30555):

Nu simt sentimente pentru băieți

| Emma30555 a răspuns (pentru Gogoasa24):

Sentimentele oricum se creează în timp. Oricum poate sunt doar fantezii sau poate îți reprimi tu gândurile. Cred ca în timp îți vei da seama, pana atunci nu te mai stresa atât de mult, atât timp cât nu faci rău nimănui nu ai de ce sa te simți prost

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Donsavas):

Și când o sa își revina

| Donsavas a răspuns (pentru Gogoasa24):

Cand nu o sa mai simți nevoia să faci asta.

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Donsavas):

Cam cât timp ar fi necesar

| Donsavas a răspuns (pentru Gogoasa24):

Discută cu un medic

| Gogoasa24 a răspuns (pentru Donsavas):

Ok, eu as vrea doar sa fac sex cu fata, un preludiu mai lung nu ar avea efect dacă când ma săruta se ridica?

| Donsavas a răspuns (pentru Gogoasa24):

Poti sa faci, dar e bine sa încerci si un tratament medical

| Donsavas a răspuns (pentru Gogoasa24):

Este normal ca dupa masturbare si filme porno creierul tau sa se desensibilizeze.

| Ely1234567 a răspuns:

Încearcă sa renunti la filme porno și masturbare pentru un timp și nu te mai gândi la fantezi cu băieți