| anonimus12311 a întrebat:

Deci eu vorbeam cu o fata la telefon si deodata fara niciun motiv mi-a dat block,nu mi l-a dat din greseala findca mi-a mai dat din greseala si dupa l-a scos, voi de ce credeti ca mi-a dat block?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu o intrebi pe ea?
Cum putem noi ghicii de ce a facut fata aia, ceea ce a facut?

| Catrice a răspuns:

De unde sa știm noi ce vorbeai tu cu ea?! Poate au deranjat-o cuvintele tale.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Catrice):

happy

| cristimihailov a răspuns:

Iar ai facut o kurgluma...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi de unde să ştim? Mă înervează întrebările astea fără nici un sens.Sun-o dacă ai numărul ei, poate părinţii nu-i dau voie să vorbească cu tine sau poate aşa a vrut şi a considerat că nu trebuie să-ţi de-a nici o explicaţie.
Chiar, fata nu trebuie să-ţi de-a explicaţii, că nu e proprietatea ta.

| tuscany166 a răspuns:

Probabil ca a deranjat-o ceva ce i-ai spus, nu avem cum sa stim. Daca sunteti colegi o poti intreba la scoala.