| ĤĔĹĹŐРĨŚŚŶ a întrebat:

Salut..Deci nu stiu daca vi s-a intamplat sa va indragostiti de un baiat cu un an mai mic.Pi eu am 14 ani si sunt in clasa a 8a si el e in clasa a 7 a.Pi nu arata rau,e frumos, e simpatic, inalt...nu pare de 13 ani.Si marea problema este ca e tare timid, si a spus la toata clasa lui ca mie imi place de el(si lui ii place de mine, am vazut si mi-a spus un coleg de al lui)
Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Corleone123 a răspuns:

Salut laughing.....deci in urma cu un an si eu aveam 13 ani si eram pe a6a..si exact ca tine prietena mea avea 14 ani laughinge cam aceeasi poveste doar ca eu nu sunt prea timid si nu ma dau mare ca ma place nu stiu cine. deci daca chiar iti place de el eu zic sa stai cu el...eu am avut o relatie de 1 an si ceva cu prietena mea si e mai mare ca mine da a mers foarte foarte bine. Vorbeste cu el sa tina mai in secret relatia daca nu vrei sa afle toti.

| Zeneken12 a răspuns:

Iubirea nu are varsta. Fi tu insuti si ai sa il cuceresti sunt baiat si ma pricep...Este bine ca simpti asa ceva pentru cineva mai mic asta chiar este iubire...Eu unul asa cred. Iti urez multa bafta!