| Mitroi_Alexandru_1999 a întrebat:

Salut, deci vorbesc cu o fata care are prietenul plecat în afara, am ieșit cu ea la Mall, la concert, ne-am ținut de mana, zâmbete, priviri, ea zice ca sunt cel mai bun prieten al ei. Ce ziceți, am șanse cu ea sa o combin? Nu sunt gelos, prietenul ei sta doar 30 de zile pe an acasă, deci practic e mai mult singura

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ar trebui sa fii gelos? Nici macar nu o iubesti. Vrei doar sa i-o pui.

| romeo78 a răspuns:

Să vă gândiți dacă v-ar conveni să aveți o prietenă în țară, dumneavoastră la muncă în străinătate, iar prietena v-ar încornora! De asemenea, dacă nu mai vrea să fie singură, să se despartă de actualul prieten și să fie și liberă, nu doar singură!
De asemenea, are nevoie de un partener de sex, nu crede altceva în momentul de față!
Iar, moral nu este frumos să te dai la partenera altui bărbat!
Vorbiți, fiți amici, dar nimic mai mult, altfel veți fi amanți, iar la un moment dat, te va lăsa!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă vă înțelegeți bine, poate fi o experiență de viață. Eu în locul tău, aș face.

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Trist ce pot sa zic, asa femeie...
Si tu si mai p ...ca pui botul.
Nu esti gelos ca nu o "iubesti" daca ai iubi o ai fi foarte gelos probabil o vezi ca pe o jucărie sexuală si ai face orice sa te joci cu ea laughing))

| Mitroi_Alexandru_1999 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Hai te duce capul laughing nu o vreau de iubita, soție alte alea... Doar sa ne jucam asa, sa avem grija unul de celalalt

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru Mitroi_Alexandru_1999):

Da o sa aveti grija de nu mai puteti, nu esti in stare sa ti găsești o femeie si ti place sa ti bagi nasul in relatiile altora si aia si mai proasta decat tine

| TPU2019 a răspuns:

Te tine de satelit, de plictiseala. Atat timp cat esti ok cu ea sa-si insele omul si nu-ti sparge buzunarul, bravo tie, esti baiet!