| alexfunjohncena a întrebat:

din nou
Am revenit cu o problemuță a penisului,again.
Deci astăzi spre sfârșitul masturbării am simțit un fel de înțepătura pe vârful penisului,ca un corp străin,nu sange la ejaculare sau urinare,nimic, doar o senzație de disconfort, poate s-a lungit prepuțul si e vreun simptom? Aștept răspunsuri

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Probabil ca l-ai fortat cand te-ai masturbat.

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ai tras prea tare de el.winking

| AdrianTzar a răspuns:

Poate nu e nimic, dar mergi la un doctor dacă reapare. Oricum, va trebui să renunți la acest obicei, care o să vezi mai târziu cât de greu si cat de mult ți-a distrus creierul, la propriu vorbesc, dar nu e de disperat. A fost, trece, în viața avem relații cu alții, și nu numai sexuale, ci relații pe bune.

| VladutAnghel a răspuns (pentru AdrianTzar):

De ce ar trebui sa renunte la acest obicei? Ba dimpotriva, este sanatos sa te masturbezi

| AdrianTzar a răspuns (pentru VladutAnghel):

Asta să-i spui soției tale după ce te căsătorești cu ea, atunci când mintea și imaginația ta vor vedea în ea o serie de alte chipuri devenite obiecte sexuale.

| VladutAnghel a răspuns (pentru AdrianTzar):

Te masturbezi pentru a scapa de stres, pentru a te relaxa dupa o zi grea eventual si in plus individul care a pus aceasta intrebare nici nu a mentionat ca este casatorit sau nu.