| Andreiglf4 a întrebat:

Salut, din ultimul timp nu mai am atracție la fete. Sunt destul de frumos, vorbesc cum trebuie când întru în contact cu ele am și o doză de răutate nu sunt pămpălău, mă îmbrac ok cu tot felul de accesorii la mine, cu freză de ultimă modă etc.
De când m-am despărțit de fosta sufăr destul de mult și în relația asta ea m-a părăsit, dar nah... Am realizat că nu mă mai vrea nimeni, ce aș putea să schimb la mine? Orice răspuns este bine venit.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Atitudinea. Comportamentul. Abordarea stilului de viata. big grin

| Frank51 a răspuns:

Nu trebuie sa te schimbi pentru altii, ci pentru tine. Vezi ce nu iti convine la tine, apoi ia atitudine. Schimbarea vine pe parcursul timpului, nu deodata, importanta este perseverenta si consistenta.

| Sofer a răspuns:

Cu amorul cum stateai?

| Andreiglf4 explică (pentru Sofer):

Nu făceam amor, nici 3 luni nu aveam cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ce simti frate.
wow deci trebuie sa ai o asemena performanta sa vorbesti cum trebuie, sincer eu nu am reusit inca. Doza aia de rautate cum poti s-o ai? mie imi e frica ca fac atacuri de panica in preajma unor tipe.

Nimic esti numa bun, ma mir ca nu e atrasa nici una de tine.

| Marian_Carmen_1999 a răspuns:

Scrie mi pe insta si iti zic de ce ( carmen_lorena19) laughing))

Răspuns utilizator avertizat