| KatyKat a întrebat:

Salut dragii mei utilizatori, am o mare problema, am 14 ani si m-am indragostit cu un an in urma de un baiat ( eu cu el suntem clase paralele), si acum la el in clasa o venit un baiat nou foarte dragut, si imi place de noul coleg de clasa, si nu stiu ce sa fac, adica ca il mai iubesc pe acest baiat vechi sau sa-l las, nu am nimic cu el si nici nu am avut am sentimente pentru. el din clasa a 7 ( un an ) si el tot are ceva pentru mine, dar in ultimul timp vad ca el nu ma cam observa, etc. Dar ecest coleg nou al lui este atit de dragut, si se uita mereu la mine, oare sa incerc sa vb cu el ( cu noul coleg) sa incerc ceva?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Deci il iubeai pe fostul dar nu simteai nici un sentiment pentru el. vb mai clar, poate asa vei pati si cu asta nou

| Zuzzy05 a răspuns:

Incearca sa vb cu el pe urma vz tu
tongue