| Decebal a întrebat:

Salut dragilor! De ce fata cu care comunic pe facebook, azi dupa ce am salutat-o ca de obicei, brusc a inchis pagina- era offline sad de ce? ma ignora sau poate are vreun alt motiv...astept raspuns.Multumesc!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| DarkTheory a răspuns:

Omule, nu te stresa pentru asemenea chesti, traiesteti viata cat poti, crede-ma sunt alte lucruri mult mai grave care se pot numi probleme...astea sunt doar prostii care te freaca la cap pana cand nu mai intelegi nimic, deci nu se merita!
Poate o picat netul sau alte motive, nu inseamna neaparat ca te ignora, nu pune toate lucrurile pe suflet, o sa iti para rau mai tarziu.

| xBya a răspuns:

Pai daca zici ca e 'fata cu care comunici' inseamna ca ai mai vorbit cu ea inainte, asa-i? Stai linistit, o fi avut ceva de facut si a inchis pagina, sau poate n`a observat. Wtf?! Pana la urma e vorba doar de azi, nu? Daca se intampla de mai multe ori, atunci da, o cam sacai.

| Mozurov a răspuns:

Poate ca se grabea sa plece? Poate ca nu era ea? Sunt o mie de motive pentru care a inchis pagina si nu a vorbit cu tine.Si toate motivele astea nu tin de tine.

| Pussyyy a răspuns:

Nu cred ca nu mai dorea sa vorbeasca cu tine 100% acest facebook cind iesi deodata mai arata ca esti pe site vreo 5 min se intrimpla

| Nieuwenhuis77 a răspuns:

Poate a ramas fara internet sau are probeme cu calculatorul. Intreab-o ce s-a intamplat cand o mai vezi online.

| ItzyxD a răspuns:

Sau poate ca ai facut tu ceva si vrea sa fie indiferenta cu tine pentru a vedea ce fel actionezi, poate vrea sa vada daca tu insisti sa vorbesti cu ea.

| VanWilder18 a răspuns:

Probabil are vreun alt motiv, se grabea sau nu stiu... orice altceva. Daca nu v-ati certat nu are ce sa fie.