| IonescuRobert a întrebat:

Salut, e adevătat că oamenii înalți o au mică?
Și oamenii scunzi o au mare?
Dacă e adevărat, de ce?

Răspuns Câştigător
| FOG92 a răspuns:

Da am 1, 65 si o am destul de groasa si de 16 cm, funda happy

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu este adevarat, asta e o lozinca ca piticii de gradina sa nu se mai simta prost ca sunt pitici. lungimra penisului este direct proportionala cu varsta adica mai explicit lungimea penisului este egal cu dublul varstei

| mihai69 a răspuns:

Nu.

| Invictusman a răspuns:

Nop. Dimensiunea penisului este stabilita de genetica, mai precis de a tatălui, asa ca indiferent ca era înalt sau mai scund nu are nici o importanta.
Sunt persoane înalte cu penisuri scurte, persoane scunde cu penisul mare sau viceversa.
Nu exista o corelatie între dimensiunea penisului și înălțime confirmata de bazele științifice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista corelatie intre inaltime si ce au in pantaloni, Dar acelasi lungime altcumva se vede raportat la un corp mare si altcumva la un corp mic.
Singura statistica despre marime care se reflecta oarecum in realitate este cresterea marimii dupa repere geografice de la est la vest. Cei din europa de est au mai mica decat cei din europa de vest

| IgnatVictor a răspuns:

Nu este adevărat.

| cepIm a răspuns:

Tu esti inalt?

| IonescuRobert explică (pentru cepIm):

Da. 1.70

| cepIm a răspuns (pentru IonescuRobert):

Daca la 1.70 esti inalt... poate pe alta planeta.

| irinafatatrista a răspuns:

Nu neapărat!