| rzv1337 a întrebat:

Salut, e normal sa am fantezii cu prietena mea? Dar cu alte fete? Am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| utilizatornou18 a răspuns:

Ce incurajati baiatullaughing) este firesc indifernet de varsta numai ca na cam ciudat la varsta asta. iti dai seama ca fetele cu care vrei sa te culci au in sutien 2boabe de mazare iar jos padure... nu stiu ce fantezii poti avea cu ele dar cam asa este ca doar nu te culci cu fete de 18+ laughing) ai grija sa o faci protejat si nu ti bate capul cu iubita ta ca nici ea nu i sfanta stai linistit...simte-te bine cand ai tu chef ca nu-i gresit

8 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

La cum urla hormonii in organism la 15 ani e normal sa ai fantezii si cu matura

| Violleta2022 a răspuns:

La 15 ani poti sa visezi si cai verzi pe pereti, ca oricum nu este realitate.

| HazelEyes77 a răspuns:

Da. Mai ales la varsta asta.

| Elena9328 a răspuns:

E normal

| Rux04 a răspuns:

Salut. Cu prietena ta da, cu alte fete nu. Se cheamă înșelat.

| catalin09023 a răspuns:

Da e normal, acum la adolescenta creste pofta pentru sex si te defineste cel mai bine rolling on the floor ma, asa ca de la baiat la baiat, nu te multumi doar cu fantezii rolling on the floor

| antonimilk a răspuns:

Da, dar ce naiba. Eu am 17 ani și nu mai am, mai ales cu prietenele care mi-au fost alaturi și țin la ele, ce naiba...

| theevilviper a răspuns:

E perfect normal