| nadiapilug a întrebat:

E o poveste lunga si o sa incerc sa zic doar pe scurt. Astept o parare sincera de la voi.

E vorba de o poveste de dragoste care are 4 ani. Eu eram o tipa neexperimetata, virgina, aveam 18 ani jumatate, clasa a 12-a, nu vazusem un film porno in viata mea, nu ma masturbasem niciodata, voiam sa ma casatoresc virgina. Dupa 5 luni s-a intamplat sa facem dragoste, dupa multe discutii despre tema asta. A urmat o perioada in care eu am inceput sa ma atasez tot mai mult de el.L-am pus mai presus de orice, am dat tot ce am avut in relatie. Era mai presus de parintii mei, de mine, de orice. M-a dezamgit teribil cand am aflat ca 3 ani jumate m-a mintit, ca el era interesat de altele, M-a durut enorm.

Am vrut sa nu mai stiu nimic de el, dar ma tot cauta. Pt asta am inceptut sa ies cu tipi sa nu ma mai gandesc la el. Eram intr-o seara foarte suparata si am vrut sa beau(eu nu beau in general, mai bausem o data cand ne-am despartit si atat)si neavand pe nimeni cu care sa vorbesc am intrat pe un site de socializare si am vorbit cu un tip si m-am vazut cu el(era 1 noaptea si i am zis sa vina in fata caminului unde stau si o sa stam pe banca). Am inceput sa ii povestesc ca am vrut sa beau si ca sunt foarte suparata si el a profitat de asta si am mers cu el sa beau la un omv. Am baut singura o sticla de vin.Pe la vreo 5 dimineata am vrut sa mergem acasa, am trecut pe de casa lui si am intrat la el. Imi era asa somn si el a insistat sa dorm la el ca ma duce dimineata acasa. Eu l-am pus sa promita ca nu se intampla nimic si am ramas sa dorm. dupa vreo 2, 3 ore m-am trezit ca el incepea sa ma sarute si apoi sa ma pipaie. Am inceput sa ii iau mainile dar el nu se mai oprea. Toate lupta asta cu respinsul lui a tinul cam o ora jumate. Apoi s-a pus peste mine si nu ma mai puteam misca(el era un timp care mergea la sala, avea asa multa forta) si enervandu-se ca nu il las sa imi dea jos tricoul in care am dormit, mi l-a rupt. Imi era asa rusine(nu m-a vazut altcineva decat fostul prieten asa), si am incercat sa ma acopar dar ma imobilizase asa si am stiut ca nu mai am ce face. Am renuntat sa mai lupt si s-a intamplat. Eu dupa i-am povestit unui tip cu care povesteam, ma simteam asa rau pentru ceea ce s-a intamplat si el m-a inteeles ca nu am vrut.Am inceput sa ma atasez de tipul caruia ii povesteam, desi el avea o fetita, era divortat si mai mare cu 13 ani ca mine. Era primul barbat care ma respecta si se purta frumos cu mine, mi-a adus trandafiri inainte sa stie cat de mult imi plac. Incepeam sa il plac dar ma simteam foarte prost pentru ceea ce s-a intamplat si pentru faptul ca fostul ma cauta inca, chiar daca trecusera 3 luni. Am ajuns sa am un fel de relatie cu tipul asta cu trandafirii, ne tineam da mana si intr-o zi, sarutandu-ma a ajuns sa imi faca oral. Chestia asta m-a facut sa imi reamintesc ce am patit si m-am simtit foarte prost.

II povestisem si fostului ceea ce s-a intamplat si pana la urma am decis sa ii mai dau o sansa.Mi-a povestit ca si el a facut sex cu 2 tipe, cu una de 3 ori chiar. dar am decis sa lasam trecutul sa nu ne mai bantuie si sa incercam sa avem o realtie fara minciuni si ascunzisuri de acum inainte Doar ca el si acum, dupa ce ne-am impacat de cateva luni imi reproseaza ceea ce s-a intamplat, ca am avut o aventura..si ma condamna si imi zice ca nu poate sa ma vada la fel. Si desi il iubesc foarte mult, el si-a pierdut respectul fata de mine..Si eu stiu ca a fost gresit ceea ce s-a intamplat, dar daca nu m-ar fi ranit asa tare nu as fi vrut asa mult sa uit tot si sa beau..Si oricum nu pot schimba trecutul.Nu sunt fanatica dupa sex, si el se teme ca eu as mai putea face inca o data. Nu intelege ca m-a afectat asa tare asta ca nici macar nu mai imi doresc sa fac sex, cu cineva Ar trebui sa indur si asta sa imi fie pedeapsa pentru ceea ce s-a intamplat?

12 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Trebuie sa accepti ca viata cu bunel si cu relele ei, totusi merge inainte si trebuie traita asa cum e. Te-as sfatui sa incerci sa scapi de el deoarece nu veti putea avea o viata fericita unul alaturi de celalalt. Sanatate si daca se poate multa fericire in viata!

| nadiapilug explică (pentru corbulalbrosu):

Multumesc, sanatate si tie! happy

| corbulalbrosu a răspuns (pentru nadiapilug):

Citeste raspunsurile primite de al tau iubit. Merita sa afli si alte pareri nu doar a mea. http://www.tpu.ro/......at-foarte/

| Felys a răspuns:

Nu trebuia sub nici o forma sa ii povestesti de aventura ta, uneori sinceritatea este inteleasa prost, nu cred ca va mai rezista mult timp relatia voastra, pe viitor anumite lucruri tine-le doar pentru tine

| nadiapilug explică (pentru Felys):

Intr-o relatie consider ca trebuie sa fii pe deplin sincer, altfel cred ca se pierde din semnificatia ei.

| dragodana a răspuns:

Salut! E nasol ce ti s-a intamplat si va mai dura pana sa treci de acest hop.Parere personala:lasa-i pe toti si treci la alt baiat, unul care sa te respecte si sa fie numai al tau.Astia,toti,te folosesc pentru sex.Ia altul de nou, dar nu-i spune ce s-a intamplat.
Hai ca poti!

| Kira5854 a răspuns:

Tu ai patit o chestie de genul asta la o varsta destul de mare, imagineaza-ti o fetita de 14 ani, patind asta...cu cel mai bun prieten al ei care e doar cu cateva luni mai mare. Cred ca esti destul de matura cat sa iti dai seama ca daca fostul, acum si actualul iubit nu intelege ce s-a intamplat..trebuie sa treci mai departe, pentru ca el ar fi trebuit sa te inteleaga cel mai bine, sa fie langa tine intr-un moment atat de dificil...

| NiKoLeT a răspuns (pentru Kira5854):

Sunt de acord cu tine!

| AnonymousQ666 a răspuns:

Dar ce s-a intamplat cu tipul cu trandafirii? sad

| nadiapilug explică (pentru AnonymousQ666):

Inainte sa ma impac cu fostul s-a intamplat o faza naspa cu tipul cu trandafirii si nu am mai vorbit 2 zile. Si in a treia venise fostul si atunci ne-am impacat

| mihai69 a răspuns (pentru nadiapilug):

Mare greșeală... crying

| NiKoLeT a răspuns:

Nu te supara dar esti prostuta! Tu esti o femeie sau cirpa de podele sa-si stearga asa picioarele de tine?! Consider ca trebuie sa-l lasi fara a te mai intreba de ce! El e cu tine doar pentru ca asa ii comod. NU TREBUIE SA INDURI! S-au terminat barbatii de pe pamant sau ce? De ce sa-ti fie pedeapsa? Lasa-l! Esti si tu fiinta, ai dreptul la fericire! Daca el avea sa te respecte avea sa incerce sa te inteleaga si sa te compatimeasca.
Dar ce s-a intimplat cu acela cu fetita?