| Iulian567 a întrebat:

Salut! E ok sa am penisul de 14 cm la 14 ani sau e mic?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul tau este bine dezvoltat pentru varsta ta si are marimea cat se poate de normala. Este posibil ca in urmatorii 2-3 ani penisul sa se mai lungeasca cu cativa centimetri. Multa sanatate!

10 răspunsuri:
| epurasu a răspuns:

Stai liniștit este normal.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu este un standard de cuc, cat ar trebui sa o ai la 14 anis au la 10 ani, fiindca nu-ti va creste mai mare ca a tatal tau, fiindca pe el il mostenesti genetic.
Cat priveste cati ani poate creste, s-a dovedit stiintific ca-si inceteaza cresterea in jurul varstei de 16 ani.
Apropo, masurarea corecta a cucului se face cu rigla PESTE el, nu dedesubt, de la anus.

| Mosotti a răspuns:

Prietenul meu il are atat si acum la maturitate, si a avut toata viata gramada de gagici.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este ok. Bucura-te de el si sa-l folosesti cu succes atunci ai ocazia.

| Invictusman a răspuns:

Da. Dacă aveai micropenis nu era ok.

| rapandula a răspuns:

E ok

| Glenky a răspuns:

Penisul e ok. Creierul e pierdut.

| Eibogu a răspuns:

Da e normal

| Ciobanu_Florin_Alexandru_1984 a răspuns:

NU eu il aveam de 20 la 12