| rvdv a întrebat:

E vorba despre iubita mea cu care sunt impreuna de cateva luni. Cu doua saptamani in urma am inceput sa facem dragoste. Nu avem nicio problema, ne place amandurora doar ca de atunci a inceput sa se poarte ciudat - de frumos cu mine si nu inteleg de ce. Inainte imi spunea orice, se certa cu mine cand nu ii convenea ceva, acum e total aiurea. Si cand gresesc eu sau o mai supar vine tot ea la mine sa ne impacam si asa mai departe. Ar face orice ii spun, e foarte ciudata...Ce se intampla? E normal asa ceva sau sa imi fac griji?
Am 19 ani, ea 18

Răspuns Câştigător
| IvonneBk a răspuns:

Daca ai fost tu primul ei partener, s-ar putea sa aiba acest comportament din cauza faptului ca ii este teama ca o vei parasi dupa cele intamplate sau pur si simplu se simte mult mai atrasa de tine. In loc sa iti faci atatea griji, ai putea sa petreci cat mai mult timp alaturi de ea si sa ii dai de inteles ca va fi totul bine. Mult succes pe mai departe!

| rvdv explică (pentru IvonneBk):

Multumesc, Ivonne

5 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate ai tu norocul sa te fi stiut purta si actiona, incat i-a placut mult, neasteptat de mult, si de aceea. dar eu, care am vazut, auzit si trait destule, sunt putin sceptic, dat fiind ca nu ai dat alte detalii.
Poate nu a fost virgina, ci crunt dezamagita de cel dinaintea ta, si tu ai fost finut si i-a placut.
Oricum, "only time will tell the truth.
Om trai si om vedea, daca ne tii la curent.

| rvdv explică (pentru PsihoSex):

Multumesc pentru raspuns

| mihai69 a răspuns:

Ar trebui să-ți faci griji că îți pui astfel de întrebări...

| Freya1 a răspuns:

Un act sexual mai ales daca este primul apropie oameni mai mult.
Nu este aiurea spus faptul ca o data ce ai intimitati cu o anumita persoana involuntar simti ceva mai mult pentru ea.Asa se intampla in general nu este motiv de ingrijorare, ar trebui sa te bucuri ca se simte bine cu tine.