| Flavyuseduard a întrebat:

Salut, Edi sunt am 22 de ani, mutat de 4 luni în Timisoara, nu stiu de ce, dar cineva sa ma ajute, nu reușesc sa-mi fac curaj sa întru în vb cu o fata în club/pub, nu am prieteni decat colegii de lucru care stau la dracu in praznic. Nu arat rau de loc, merg la sala super ok fizic (pot confirma cu poze) dar in pub de ex astea sunt prea "bune", n-am gram de tupeu..sunt satul sa ies singur si simt cum trece timpul asta pe langa mine. Incep sa o iau razna jur. De ce altii au papusi si ingeri si eu pauza...nu mai suport sa stau singur si sa vad lume impreuna. Ajutor va rog.

20 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiindca altii stiu sa salute, sa zambeasca si sa vorbeasca respectuos si frumos cu orice fata!
Asa se agata fetele, cu zambetul pe buze, cu respect, cu balndete cu incredere.

| Flavyuseduard explică (pentru Violleta2022):

Dar si eu zambesc si ma port ok, da n am cu cine efectiv, n am iesit cu nimeni de 2 luni cel putin. Mi s satul de baut cafele si jucat biliard singur si mers la pub. O iau razna psihic, am si eu nevoie de un grup de prieteni. vr sa mi traiesc viata asta ca toti tinerii de varsta mea. Nu ma judecati va rog. nu mai pot..tot la 2 zile ma descarc si nu i ok.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Da-mi voie sa ma indoiesc ca faci ce trebuie...
am vazut inclusiv baieti urati care agatau fete frumoase, doar pentru ca le vorbeau frumos si le faceau complimente.
Ceva in comportamentul tau nu atarge, ceva este gresit si probabil ca nu esti esti constient de acest lucru.

| Flavyuseduard explică (pentru Violleta2022):

Am cunostinte fete care au spus ca ma comport impecabil cu fetele si stiu si eu deci asta e ce mai mica problema

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

In pub de ex astea sunt prea "bune", n am gram de tupeu.
De crezi că sunt ele bune? Că speră că vei găsi și tu un gram de tupeu.
platesc daca e nevoie. Îți vând eu tupeu. 500 lei gramul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea de care spui tu din cluburi vor anumiți bărbați.

| Flavyuseduard explică (pentru anonim_4396):

Uite ca am gasit dar nu am rezolvat nimic fata de ce mi am propus, doar cu un mozol doua nu rezolv nimic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Caută și tu una normală.

| Flavyuseduard explică (pentru anonim_4396):

Habar n ai cum arat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Fă-ți cont pe un site de matrimoniale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Boss in pub-uri și cluburi nu o sa găsești fete serioase,crede-mă că știu ce vorbesc nu îți dorești așa ceva,tu de fapt îți dorești in acele locuri că nu ai curaj sa le abordezi,îți stârnește interesul,dar după o sa realizezi că nu erau locurile ok unde sa cunoști fete/femei! Daca cauți relație serioasă crede-mă că nu o sa găsești în localurile alea,și dacă se lasă ușor la tine așa se vor lăsa și la alții,fiindcă unele panarame nu se pot schimba niciodata,mereu vor rămâne panarame.
Și eu sunt din Timișoara, dar stau rău cu banii că m-au distrus păcănelele, in ultimă vreme și eu sunt mai retras de când cu anxietatea și prietenii care m-au săpat! Eu am umblat prin cluburi înainte mult,îți trebuie multi bani,și nu o sa găsești o tipă serioasa,nu te mai stresa cu pub-uri și cluburi că acolo găsești tipe neserioase,care își vor bate joc de tine,nu știu dacă ești băiat bun, dar de regula sunt ridiculizați băieții buni de fete,batjocoriți.
Mai degrabă baga-te in seamă cu o fata de la sala,job decât alea de la club,mai bine îți faci Tinder, Simpatie,sau agăți pe Facebook decât în cluburi. Nu ai experiență și e posibil sa iese un fiasco și mai tare vei fi demoralizat,fiindcă alea deja sunt obișnuite sa discute cu tipe in locurile acelea, au experiență, te vor bate rău cu experiența, daca te vede timid nu va fi ok.
Păpușile alea nu se știe de ce stau cu unii, unele din iubire altele din motive tendențioase, insidioase.

| Flavyuseduard explică (pentru anonim_4396):

Vr una de aia nu cv serios

| anonim_4396 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Atunci bei puțin dar nu mult sa îți faci tupeu, le dai sa bea,le dai vrăjeală, apoi o duci la un hotel, la tine sau in baie in localul respectiv și îi dai bice, altfel nu o sa ai tupeu fiindcă ți teama că vei fi refuzat, dar când ești puțin pilit ți se rupe!

| Flavyuseduard explică (pentru anonim_4396):

Nu merge am incercat

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru Flavyuseduard):

Din nimic intotdeauna iese ceva omule, numai minti lumea ca arati bine, cand arati cum pretinzi tu in intrebare pai si la un clinci in ele ai sanse sa o abordezi sau sa mentii o conversatie intr-un club asa ca lasa textele ca esti BRAD PITT

| LonelyGuy07 a răspuns:

Tocmai ti-ai insirat motivul real si principal pentru care nu ai tangente cu fete, placa asta sunt frumos si arat bine SUNT SATUL o citesc la multi din voi pe aici cum se face ca nicio fata nu va da semne daca e pe asa cum ziceti voi ca sunteti zmeii din poola

| LonelyGuy07 a răspuns:

Daca tot te consideri atat de atragator si bine, fa-ti doamne iarta-ma un cont de dating pune la profil locatia Timisoara si vezi daca are efect, alta solutie n-ai pentru ca nu cunosti pe nimeni, doar nu te vei baga in seama cu ele pe strada, fa asta daca te vezi Brad Pitt poate ai o sansa la 1000

| dariaenache a răspuns:

Mai pe scurt esti depresiv

| DarianVicentiu a răspuns:

In experienta mea, e mult mai usor sa vorbesti cu barbati decat cu femei. Ai putea sa-ti incerci norocul cu alti barbati daca cu femeile nu a functionat. Daca esti interesat imi poti da add pe insta la @inked_vicenzo. official

| LonelyGuy07 a răspuns (pentru DarianVicentiu):

Oricum dupa 25 de ani se zice din popor ca esti gay daca nu ai atins nicio femeie, deci ai merita o funda