| Andrei78674 a întrebat:

Salut, ieri am eșit cu o fată cu care am vorbit vreo lună si ceva, când am ajuns am strâns-o în brațe si i-am dat așa un sărut scurt. Am mers la mine ca era prea frig afară. La mine i-am dat un buchet de flori si ciocolată. Am stat de vorbă vreo oră jumate după ne-am pus sa ne uităm la film. Am inițiat un sărut și fără sa vreau i-am pus până între picioare (la păsărică), părea ca nu era deranjată, îi plăcea, dar oricum mi-a luat mâna.
Oare va crede ca sunt doar pe interes?
Nu m-am putut abține chiar dacă am ieșit prima oară.
Oare ce crede despre mine?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti cam magar cum sa pipăi fata intre picioare, poate ti tragea una in ouă, sa ti le faca omletă. laughing Meritai.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu crede nimic. Dacă vă mai întâlniți o să înceapă să creadă ceva.

| Emilian65 a răspuns:

Crede ca esti obsedat dupa sex.

| Sofer a răspuns:

Vezi dacă mai iasă cu tine data viitoare. happy

| NotNamed a răspuns:

"fără sa vreau i-am pus până între picioare (la păsărică),"
"Nu m-am putut abține chiar dacă am eșit prima oară "

Nu mai inteleg nimic...

| EoTl a răspuns (pentru NotNamed):

Asta a zis el ca a pus mana din greseala si dupa a zis ca nu s-a putut abtine laughing Deci...

| AndreeaWTS a răspuns:

Da. Dacă faci gestul ăsta la prima ieșire, orice fată va fi convinsă că "ești pe interes" cum spui tu. (în afară de cele pe care le plătești și sunt cu tine în "interes de serviciu").
PS.
De ce ai ținut să specifici "până între picioare (la păsărică)"? te-ai temut vreo clipă că pui mâna și găsești altceva? laughing

| danaieladaniela a răspuns:

Buna.
Nu stiu daca va crede ca esti doar pe interes.
Daca eu as fi fost in locul acelei fete, iti dade-am o palma zdravana.

| EoTl a răspuns:

" fără sa vreau i-am pus până între picioare (la păsărică),"
"Nu m-am putut abține chiar dacă am eșit prima oară "
laughing Fara sa vreau cred ca esti obsedat deja.

| GabrielZane123 a răspuns:

Salut Andrei! Dacă ce ai spus tu chiar să întâmplat atunci este cam complicat deoarece conteaza și relația voastră anterioară. Adică dacă erați foarte apropriati atunci nu cred ca să întâmplat nimic dar dacă vorbesti doar ocazional se poate ca fata s-a cred ca esti doar pe interes. Încearcă să mai ieși cu ea la o întâlnire și să te comporti altfel și să vorbiti despre ce să întâmplat data trecută.