| anonim_4396 a întrebat:

Salut, este mângâierea sfarcurilor masturbare? Un prieten de al meu face chestia asta și vreau să știu dacă este masturbare

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da mingîierea sfaturilor si ideiilor este laughing Ce sfaturi mîngîi nene de ajungi la masturbare? Sfaturile cui.

| Violleta2022 a răspuns:

Masturbarea se refera strict la frecarea organelor sexuale (cu mana sau alte obiecte) pentru a obtine placere si excitatie sexuala, neavand legatura cu ticurile sau obiceiurile proaste ale unora, de a-si mangaierea parului, sfarcurile, scobii in nas, scarpinat in cap, sau curatatul degetelor de la maini ori picioare.

| mihai69 a răspuns:

Sfaturile nu sunt obiecte materiale ce ar putea fi mângâiate.

| Goete a răspuns:

Si ce conteaza daca e masturbare sau nu?
Cu masturbarea se ajunge la orgasm

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mangaierea sfaturilor? rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mangaierea cucului se numeste masturbare, a sfarcurilor este cu totul altceva, ar pitea fi o fantezie dar nu masturbare

| Saiko10 a răspuns:

Cum **** mea mangai sfaturi? iti da tactu un sfat si dupa il mangai pe cap sau ce? si de ce ar fi considerat masturbare. e ceva incest pe aici de care nu stiu?

| FredericChopin a răspuns:

Poate mangaiwrea SFARCURILOR si da este daca ITI PROVOACA PLACERE SEXUALA

| FredericChopin a răspuns:

Dar de curiozitate intreb esti FATA ca asa mai RAR chiar deloc adicascz nu am prea auzit pana acum pe vreun baiat caruia sa i placa sa si mangaie sfarcurile

| sparklingqueen a răspuns:

Nu,nu este, e posibil sa fie un fetish.

| DARLINGx a răspuns:

Sfaturilor? laughing)))) Ce masturbare e asta nenică.