| theboyinlove a întrebat:

Eu am 18 iubita mea 15. Pana recent mi-a spus ca nu a mai trimis nuduri la nimeni altcineva in afara de mine iar azi a vazut pe un grup anonim la liceul ei ca zice careva ca are nuduri cu ea și când am întrebat-o de unde pana unde a zis ca nu își aduce aminte da ca na e și ea fata și nu stiu ce. Asta e semn ca e ușuratică?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu știu cum e ea, dar tu sigur ești infractor dacă încă mai ai pozele alea.

| CodrutElian1990 a răspuns:

E un pic narcisista, un pic perversa, un pic vulgara si toate la un loc ditr-o gandire infantila.

| Marius22222222222 a răspuns:

DC te iei dupa lume?

| elaventurero a răspuns:

Depinde cate kg are...
Daca are sub 55 kg e cam ușuratică într-adevăr...

| alexandrq5765 a răspuns:

Nu cred, e doar din cauza varstei, probabil nu s-a gândit prea mult cand a trimis pozele si a fost mai mult o greseala