| Sosu_Stefan_1995 a întrebat:

Salut.EU as avea o problema:plac foarte mult muult de tot o faata, sinu stiu cum sa-mi exprim sentimentele fata de ea.aici nu ma refer la ciocolata, trANdafiri.etc.Vreau un mod cat mai sinmplu da a-mi exprima sentimente fata de ea.va rog, ajutati-ma! funda

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Dragostea se arata prin fapte! saruturi,imbratisari,zambete,intotdeauna cand are nevoie de tine incearca mereu sa fi langa ea, sa o ajuti, sa-i dai un sfat sa vada ca niciodata nu e singura! fi mereu sincer cu ea si arata-ti iubirea in fiecare zi! va vedea asta!
Nu inteleg daca esti sau nu cu aceasta fata, dar in caz ca nu sunteti inca impreuna, incearca sa vorbesti cu ea! spune-i cad de mult o placi si cat de mult ti-ai dori sa fi cu ea.de obicei in fata calculatorului sau al telefonului emotiile dispar, prindem tupeu incearca asa si lupta pentru veea ce iti doresti! dupa aplica ceea ce ti-am scris mai suswinking

| SiMpLa a răspuns:

Dar ea stie lucrul acesta si anume ca o placi? pai uite o poti aborda pe mess daca esti mai timid sau prin intermediul unul prieten bun, nu-i nimic faptul ca nu sti sa iti exprimi sentimentele important este ca ele exista si stai linistit vei invata cum sa faci in asa fel incat sa nu mai intampini dificultati cand vine vorba de exprimarea lorhappy

| Sosu_Stefan_1995 explică (pentru SiMpLa):

Multumesc foate mult!

| SiMpLa a răspuns (pentru Sosu_Stefan_1995):

Cu placerehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Respect-o,şi fă-o să înţeleagă că o iubeşti.
Te pup!

| mariumarius a răspuns:

Depinde de ce ii place ei...

| dbcovrigeldb a răspuns:

Mai intii de toate deschide DEX-ul ) apoi cucereste o fata!

| GhenS a răspuns:

Hai sa nu pierdem timpu nu vrei? Du-te la ia si spune-i ca iti place de ia si gata. Nu te papa orce raspuns va da nu va fi mare scofala