| Robitzuu20 a întrebat:

Salut, eu cu gagica mea facem sex adesea de 7-8 ori pe zi. Noi de fiecare data facem sex hard core si ma cam gandesc daca e normal lucru ăsta ca peste asta mai ma si masturbez de 4-5 ori dupa ce pleaca si ma ustura cand ejeculez, câteodată si ma doare foarte rau si de fiecare data dureaza in jur de o ora aceasta durere foarte puternica. O fi din cauza ca fac prea mult sau e o infectie? Am problema asta de mic copil de cand ma masturbam de la 11 ani, acum am 17.

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai taie din ele.

| epurasu a răspuns:

Eu unu nu cred asa ceva! este aproape imposibil!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

8+5=13. Eroul Național bulă, sau troll?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai sa calculam putin. Sa presupunem ca dormi 9 ore pe noapte. Mai raman 15 ore libere.
Din 15 ore, sigur 1 ora pana te pui la somn, si 1 pana te trezesti, te speli pe zi, se duce. Mai raman 13. Din acestea, presupunem ca jumatate mai si lucrezi, inveti sau faci alte activitati profesionale sau de dezvoltare personala, la care se adauga si mesele principale ale zile, deci undeva la 8 ore sa zicem. Mai raman 5 ore.

Daca scadem si pauzele dintre partidele de sex, pana te "reincarci" si tu, ca doar esti om pana la urma, punem cam 30 de minute dupa fiecare partida +partea de masturbare, desi uneori este nevoie de mai mult. Dar doar asa... sa estimam happy asta ar insemna, la cele 13 momente ale tale de "placere" cam... 390 de minute (vreo 6 ore jumatate).

Pai deja, am iesit pe minus si nici macar nu am apucat sa calculez cate minute faci tu sex. Ca daca faci vreo 2-3... nu prea sunt sigur ca aia se considera partida ca atare.

Dar oricum, legat de problema cu infectia, se poate... orice este posibil. Poti incerca sa iei o pauza (de la nimic) si apoi sa mergi la un medic specialist.

Numai bine! ^^

| Robitzuu20 explică (pentru DoarBogdan):

Nu iau atat timp pauza si sesiunile de masturbare durează in jur de 10 min si pauza vreo 5 minute, si partidele in jur de 15-20

| Emilian65 a răspuns:

Nu este normal ce faceti voi(sex de 7-8 ori pe zi). Nicu tu nu faci bine ca te mai masturbezi inca de 4-5 ori dupa ce faci sex cu gagica ta. Lasa-te de masturbare daca vrei sa ai aceeasi virilitate si cand te vei casatori.

| vodami92 a răspuns:

Nu e nimic in neregula! e bine sa faci sex dragoste! e ca si cum ai face masaj! sexul dragostea de fapt este ca o joaca! dar nu de copii mici! de copii mari! si este ceva intim sau personal!

Răspuns utilizator avertizat
| Flar3 a răspuns:

Ai de capu' meu. De unde dracu atata timp liber? Sau faci asta doar pe timp de vara?

| darrio2007 a răspuns (pentru Flar3):

Vara, că e ziua mai lungă.

| razvanRmm a răspuns:

Mersi...ma inveti si pe mine?