| Aoxkajcjw a întrebat:

Salut,eu ies cu o tipa de ceva timp si ne iubim reciproc tipa a incercat o data sa ma sarute si am refuzat ca nu stiu..si de vreo 2 zile mi se pare ca ma evita sau ca e indiferenta. I-am scris sa ne vedem dupa scoala si sa o conduc spre casa si i-am zis ca o astept in fata la scoala. Tipa a zis sa vin unde are ea ultima ora deci nu e rusine cu mine si ma gandesc sa ii zic sa fie cu mine, ce ziceti? M-am gandit cand ajung la ea acasa sa o sarut. Ceva pareri va rog

Răspuns Câştigător
| Andreeush a răspuns:

Dacă vă iubeați reciproc, i-ai fi zis că nu știi să săruți, nu o refuzai de parcă ar fi avut lepră ori ceva asemănător. S-a simțit jignită. Normal că te evită, nu știu de ce ți se pare atât de uluitor, reacția asta ar fi avut-o orice altă fată. Să zici mersi că pare dispusă să-ți mai dea o șansă. Cel mai simplu e să-i spui, te învață ea, de vreme ce pare să știe despre ce e vorba, dacă n-o refuzai ar fi fost și mai simplu, tot ce trebuia să faci era să-i imiți mișcările făcute cu buzele și limba...

| Aoxkajcjw explică (pentru Andreeush):

E jenant sa zic asta...

| Raven a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Atunci las-o pe ea să conducă "dansul" și imită-i mișcările. Dacă ai mâncat vreodată o înghețată ciugulind-o cu buzele (nu mă refer la mușcat ori supt), o să înțelegi cum se face. Oricum, ai niște sfaturi aici, dacă nu înțelegi engleză, uită-te măcar la imagini
https://www.youtube.com/watch?v=ZIR6hUgrv_U
https://www.youtube.com/watch?v=VB-qIyYkjOk

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Baiete, folosesti cuvinte mari, pe care nu le intelegi si te faci de rusine.
Spui "ne iubim reciproc" cand voi nici macar prieteni nu sunteti, atata vrema cat abia acum incerci sa o intrebi, daca vrea sa fie cu tine.
Lasa vorbele mari, oamenilor mari!
Iar tu, ia-o usurel, ca pana la iubit trebuie sa te placa fata aia si sa-ti devina prietena, intai.
Cat despre pupat... te invata fata, daca nu esti prost sa fugi din nou.

| Aoxkajcjw explică (pentru Violleta2022):

Amuzanta ce esti ..nu folosesc cuvinte mari deloc! mi-a zis in *** ca ma place si iesim impreuna

| Violleta2022 a răspuns (pentru Aoxkajcjw):

Baitel, cu asa vocabular si prostie, te asteapta un viitor tare stralucit.
Rusine parintilor care nu te-au educat, pentru prostiile care iti ies pe gura!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu, așa fac. Cer permisiunea să sărut pe cineva.
Și nu este nevoie să îi zici să fie cu tine, ci să o inviți să vă întâlniți din nou și din nou, este suficient.

| Emilian65 a răspuns:

Foarte rau ai facut ca ai refuzat-o cand a vrut sa te sarute. Acum ti-a platit si ea cu aceeasi moneda. Cum te simti?

| Andreeush a răspuns:

Vă purtați de parcă a-ți fi la grădiniță.
Dacă îți place de ea spune-i.

| 1Me9 a răspuns:

Pai, sigur s-a suparat atunci ca nu ai sarutat-o, de asta a fost indiferenta cu tine, e logic?
Esti barbat, ia atitudine, bucura-te de orice moment cat esti mic si indragostit, merita!?
Seara buna!