| Tarakanov a întrebat:

Salut, eu și cu prietena mea (viitoarea mea sotie) facem în fiecare zi sex neprotejat iar de vreo 3-4 luni am tot ejaculat în vaginul ei nefiind în perioada fertila, de ce nu ar putea rămâne gravida? Este vreo problema de infertilitate?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu prea inteleg ce vrei sa zici cu "vagonul ei" in situatia asta... si mai vad ca esti inca elev, corijent la 2 materii, in prag de repetentie si de picat BAC-ul si tu te gandesti la facut copii, cand nu esti nici macar capabil sa-ti dai corijentele, ca sa intri in BAC?

"în 2 Iunie | Tarakanov a întrebat:
Am terminat clasa a 12a si am 2 corigente.
Daca nu ma duc la ele imi poate da diploma de 12 clase?"

| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce sperma a fost ejaculata in vagin in multe zile, dar toate acele zile erau INFERTILE fiindca NU faceau parte din PERIOADA FERTILA de circa 3-4 zile a ciclului menstrual, este absolut logic si normal sa NU se poata forma sarcina fiindca in uterul ei NU exista OVULUL VIABIL. Degeaba ajung si exista SPERMATOZOIZI in uter daca NU exista si OVULUL VIABIL din care sa ia nastere sarcina in urma fecundarii sale.
Daca doriti sa deveniti parinti, intrerineti actele sexuale SI IN ZILELE FERTILE a ciclului menstrual, deci nu asa cum ati procedat pana in prezent si anume : ''de vreo 3-4 luni am tot ejaculat în vagonul ei NEfiind în perioada fertila de ce nu ar putea rămâne gravida?'' ''infertilitatea'' se datoreaza de fapt lipsei ovulului viabil in acele zile. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca continui sa ejaculezi in"vagonul" ei cand nu este in perioada fertila, nu va ramane gravida niciodata.

| Goete a răspuns:

Nefiind in perioada fertila e ca si cum ai planta iarna in zapada morcovi

| GiorgianaGiorgi a răspuns (pentru Goete):

Foarte buna asta, imi place laughing

| Floridori a răspuns:

Oare de ce nu ramane?! Am si eu aceeasi intrebare si incerc sa ii dau de cap de ceva timp si nu reusesc...

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Ai ejaculat in vagonul ei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai greșit vagonul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearcă cu alt vagon.

Răspuns utilizator avertizat
| Willis a răspuns:

Poate fi răcită jos. Așa am auzit unele cazuri.
Un mic tratament și va rămâne.

| Kalibi1327 a răspuns:

Trebuie să fie în perioada fertilă ca să rămână

| INEEDHELPPLS a răspuns:

Sa mearga la un medic ginecolog sa vada problema