| GlonțaOctavian a întrebat:

Salut! Eu și iubita mea am avut primul contact sexual, ea fiind virgina și nu-mi dau seama dacă s-a rupt himenul sau nu. Sângerare nu a existat. Degetul intra relativ ușor dar la introducerea penisului exista dureri. Mulțumesc!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Poate are himenul elastic si din aceasta cauza nu s-a rupt la primul contact sexual si nu a aparut sangerarea de care vorbesti. Cu timpul se va rupe himenul si vor disparea durerile pe care le-a avut la primul contact sexual.

| CIaudiu a răspuns:

Nu, nu s-a rupt. Virgină nu mai e din momentul in care ai penetrat-o cu penisul. Iubita ta cel mai probabil are un himen elastic iar din motivul asta nu se va rupe atat de usor.

Răspuns utilizator avertizat
| intrebcenustiu a răspuns:

99% nu a fost virgina laughing

| 09Ioana09 a răspuns:

E perfect normal. Nu toate fetele prezinta sangerari. Cu timpul voi disparea acele dureri la introducerea penisului. Niciodata nu sariti peste preludiu, ajuta la lubrifierea vaginului. Daca considerati ca e nevoie, putin să sa cumparati un lubrifian

| MoonwalkPhenomenon a răspuns:

Nu inteleg de ce sunteti asa masochisti ca vreti sa vedeti sange neaparat. Nu toate femeile sangereaza. Da cred ca va place sangele pe sabie, altfel nu-mi explic.